HARDGARDEN | NA PAJĄKI
57
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-57,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.3, vertical_menu_transparency vertical_menu_transparency_on,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

NA PAJĄKI

KONCENTRAT DO ZWALCZANIA PAJĄKÓW

Koncentrat może być stosowany w pomieszczeniach mieszkalnych biurach,szkołach oraz na zewnątrz budynków i na działkach.

SPOSÓB UŻYCIA: Koncentrat rozcieńczyć zimną wodą w proporcjach 5ml. koncentratu na 1 litr wody. Po przygotowaniu w/w preparatu może on być stosowany przy użyciu niskoćiśnieniowych opryskiwaczy ręcznych/ butelka z atomizerem/ i plecakowych oraz wysokociśnieniowych urządzeń opryskujących które po użyciu i całkowitym zużyciu produktu należy dokładnie przemyć. Po rozcieńczeniu z wodą należy dokonać oprysku maksymalnie do 48 godzin. Gotowy preparat zaleca się stosować bezpośrednio w miejsca występowania pająków. Po zastosowaniu nie wycierać opryskiwanych powierzchni. Produkt pozostawia efekt knock-down w połączeniu z długim efektem rezydualnym, jego działanie utrzymuje się przez kilka tygodni. Efekt biobójczy zależy od rodzaju oraz ilości owadów i wynosi od 2-5 dni. Preparat działa zapobiegawczo przeciw przemieszczaniu się owadów do pomieszczeń. W tym celu należy dokonać oprysku wszystkich miejsc na zewnątrz umożliwiających owadom przemieszczanie się do wewnątrz budynków.

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

objętość netto 5 ml.