HARDGARDEN | NA MOLE
82
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-82,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.3, vertical_menu_transparency vertical_menu_transparency_on,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

NA MOLE


PUŁAPKA NA MOLE ODZIEŻOWE

Przeznaczona jest do monitorowania obecności moli odzieżowych poprzez ich odławianie w szafach ubraniowych,garderobach,szatniach, pojemnikach na ubrania oraz zakładach produkujących odzież.  

SPOSÓB UŻYCIA:

1. Z klejowej warstwy zdjąć ochronny papier.

2. Wyjąć z saszetki emiter emitujący fermon (Tineola Bisselliella) i przykleić go na środku pułapki.

3. Pułapkę złożyć wg. rysunków. Umieścić pułapkę w wybranym miejscu.

DZIAŁANIE

Produkt w naturalny sposób wabi mole odzieżowe poprzez uwalnianie się fermonu. Fermon nie zawiera żadnych składników chemicznych,jest bezzapachowy.

INFORMACJE DODATKOWE.

Nie umieszczać pułapki w pobliżu żródeł światła bądż okien. Jeśli pułapka zostanie całkowicie zaklejona przez mole,należy wymienić na nową.

 Zużytą pułapkę wyrzucić do śmieci .


PUŁAPKA NA MOLE SPOŻYWCZE

Pułapka na mole spożywcze przeznaczona jest do monitorowania obecności moli spożywczych poprzez ich odławianie z pomieszczeń kuchennych, spiżarni oraz wszelkich innych pomieszczeń , w których przechowywane są artykuły spożywcze.

Produkt w naturalny sposób wabi mole żywnościowe niszczące mąke,ciastka,czekolady,przyprawy,suszone owoce,zioła,makarony itp.

SPOSÓB UŻYCIA:

Zdjąć z warstwy klejowej ochronny pasek papieru .

Umieścić pułapkę w odpowiednim miejscu.

Jeśli pułapka zostanie całkowicie zaklejona przez mole,należy wymienić na nową.

Zużytą pułapkę wyrzucić do śmieci .

.

Client

Brand & Co.