HARDGARDEN | NA MRÓWKI
21643
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-21643,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.3, vertical_menu_transparency vertical_menu_transparency_on,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

NA MRÓWKI

HARD GARDEN – PROSZEK NA MRÓWKI

Środek owadobójczy w proszku przeznaczony do zwalczania mrówek:ogrodowych,faraona,fruwających oraz  innych pasożytów pełzających, bytujących w domu , pomieszczeniach higieny sanitarnej. oraz w ogrodzie. Należy do insektycydów o działaniu kontaktowym.

SPOSÓB STOSOWANIA: produkt posypać przy krawędziach ścian oraz w kątach pomieszczeń,ogrodach,tarasach,podjazdach oraz wszędzie tam gdzie przebywają mrówki.

 

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Zawartość netto: 100 g. i 200 g.


HARD GARDEN – PŁYN NA MRÓWKI

Gotowy do użycia preparat higieniczny do zmywania żywych i martwych mrówek z tarasów, chodników, ścian, roślin itp.

SPOSÓB UŻYCIA: zmywać miejsca gnieżdżenia się mrówek nachodzących do pomieszczeń z zewnątrz, ich kryjówki oraz miejsca ich przebiegu. sposób postępowania na zewnątrz budynku jest identyczny – zmywać miejsca po których mrówki przebiegają, gromadzą się, przedostają się do budynku, chodniki i miejsca wokół domu. Produkt ekonomiczny – opakowanie zawiera 3-krotnie więcej preparatu niż powszechnie stosowane prepararty areozolowe.

Objętość Netto 300 ml.