HARDGARDEN | NA KARALUCHY
55
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-55,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.3, vertical_menu_transparency vertical_menu_transparency_on,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

NA KARALUCHY

HARD GARDEN PROSZEK NA KARALUCHY

Przeznaczony do zwalczania: karaluchów, prusaków, pluskiew,pcheł ,korników,rybików, mrówek i innych pasożytów pełzających, bytujących w domu oraz w pomieszczeniach higieny sanitarnej:
Proszek do zwalczania prusaków i karaluchów jest produktem gotowym do natychmiastowego użycia. 100 g proszku zabezpiecza 100m2 powierzchni.

  • natychmiastowy i długotrwały efekt działania
  • dociera do trudno dostępnych miejsc. 
  • bezwonny.
  • Sposób stosowania:
  • Preparat należy posypać przy krawędziach ścian oraz w kątach pomieszczeń, w miejscach gdzie przebywają insekty. Przy dużej ilości owadów należy zwiększyć dawkę do 100 g na 40m2….

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Zawartość  netto  100g 


HARD GARDEN Płyn zwalczający Karaluchyprusaki-pchły-pluskwy-rybiki

 Gotowy do natychmiastowego użycia płynny preparat przeznaczony do zwalczania owadów biegających :karaluchy,prusaki,pchły,pluskwy,rybiki.,bytujących w domach oraz w pomieszczeniach higieny sanitarnej.

Przeznaczony do użytku w pomieszczeniach mieszkalnych,piwnicach,spiżarniach,na tarasach,w kampingach,oraz innych miejscach wewnątrz,gdzie

można spotkać insekty.

Sposób stosowania preparatu: nanosić bezpośrednio na powierzchnie.W celu uzyskania trwałej ochrony należy zabieg powtarzać co dwa lub trzy tygodnie.Produkt zachowuje swoje właściwości przez około 4 tygodnie.

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Zawartość Netto 300ml