HARDGARDEN | NA KOMARY
21627
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-21627,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.3, vertical_menu_transparency vertical_menu_transparency_on,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

NA KOMARY

EKOLOGICZNY PREPARAT DO ZWALCZANIA LARW KOMARÓW

DO STOSOWANIA: w zbiornikach wodnych, oczkach wodnych, zastoiskach wodnych, wodach stojących, terenach podmokłych. Całkowicie bezpieczny dla ludzi i środowiska naturalnego. 

Preparat nowej generacji jedyny w swoim rodzaju przeznaczony do ekologicznej kontroli larw komarów gotowy do użycia. Jest to produkt w płynie na bazie silikonu.Tworzy bardzo cienką błonę silikonową na powierzchni wody co powoduje przerywanie cyklu życiowego komarów. Zniechęca samice komarów do składania jaj na powierzchni, zapobiega przyczepianiu się poczwarek do powierzchni i rozwojowi do osiągnięcia dojrzałości, rozprowadza się wokół wegetacji, całkowicie pokrywając daną powierzchnię (tworząc ciągłą barierę dla komarów), jest elastyczny wobec silnych wiatrów na otwartych wodach i nie gromadzi się na boku zbiorników wodnych wraz z wiatrem, jest odporny na rozkład pod wpływem promieni ultrafioletowych. 

 • SPOSÓB STOSOWANIA I DAWKI
 • Dla dużych zbiorników wodnych: w przypadku wody stojącej, w stawach i większych zbiornikach wodnych, stosować w dawce 1 litr na 1000 metrów kwadratowych. Produkt można wylać na powierzchnie wody .Rozprzestrzeni się on szybko wokół roślin pokrywając powierzchnię. Powtórzyć stosowanie za 4 tygodnie.
 • Dla małych zbiorników wodnych: w przypadku wody stojącej w oczkach wodnych, naczyniach na wodę ,podstawkach, urządzeniach nadmuchiwanych,spustach ściekowych,ciągach odpływowych,etc. stosować dawkę 1 ml na metr kwadratowy (jako wskazówka, łyżeczka do herbaty zawiera 5 ml). Powtórzyć zabieg za 4 tygodnie. 
 • Objętość netto 10 ml.

   KONCENTRAT NA KOMARY,MESZKI.

   Preparat przeznaczony jest do zwalczania owadów latających: komary,komary,tygrysie,meszki.

  Może być efektywnie stosowany w celu zwalczania tych szkodników wewnątrz pomieszczeń : w budynkach mieszkalnych,gospodarstwach rolniczych,budynkach publicznych,zakładach prztwórstwa żywności.

  (w domach ,szkołach,żłobkach,przedszkolach,siłowniach,koszarach,kinach,teatrach,poczekalniach,stacjach i lotniskach,stołowkach,hotelach,resteuracjach,,domach opieki i spokojnej starości,w wiatach,budynkach gospodarczych, w budynkach gospodarstwa rolnego.

  oraz na zewnątrz pomieszczeń : ściany zewnętrzne,tarasy,szczeliny okienne,podjazdy,chodniki,parkingi.

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

 • Objętość netto 30 ml. Dawkowanie: 30 ml. na 5l. wody. Do oprysku na 120m2