HARDGARDEN | NA MUCHY
41
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-41,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.3, vertical_menu_transparency vertical_menu_transparency_on,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

NA MUCHY


Trójskładnik na muchy

Preparat trójskładnikowy do zwalczania much, w pomieszczeniach użyteczności publicznej, magazynach i pomieszczeniach dla zwierząt. Należy nanosić w miejscach gromadzenia się owadów, takich jak ciepłe i nasłonecznione ściany, ramy okienne, filary, części zagród, rury, itp.
Preparat należy stosować w postaci roztworu do malowania. Zalecane aby nanieść 50 ml preparatu na m2 powierzchni gładkich i porowatych.

Sposób użycia:
Malowanie powierzchni – sporządzanie cieczy użytkowej: w osobnym pojemniku rozpuścić 100 g Trójskładnika na muchy w 80 ml letniej wody, dokładnie mieszając, aż do uzyskania jednolitego roztworu. Uzyskana ciecz wystarcza na wykonanie zabiegu w pomieszczeniach o powierzchni ok. 160 m2. Należy pomalować około 30 fragmentów powierzchni o wymiarach 10×30 cm. Zamiast malować fragmenty pomieszczeń, zwłaszcza tam gdzie nie jest wskazane nawet niewielkie jej odbarwienie, można rozwiesić pomalowane pasy kartonu lub folii polietylenowej. Preparat wykazuje skuteczne działanie po upływie 90 minut od zastosowania.

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.