HARDGARDEN | NA OSY
49
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-49,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.3, vertical_menu_transparency vertical_menu_transparency_on,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

NA OSY

KONCENTRAT DO ZWALCZANIA OS

Preparat przeznaczony jest do zwalczania os i szerszeni oraz ich larw na zewnątrz oraz. w pomieszczeniach mieszkalnych ,gospodarczych,budynkach gospodarstwa rolnego (takich jak stodoły,stajnie,mleczarnie.. Bezwonna formuła koncentratu jest łagodna dla otoczenia. Preparat posiada szybki i długotrwały efekt rezydualny działający na owady oraz ich larwy. Bezbarwna formuła koncentratu nie plami i nie pozostawia widocznych osadów. 

SPOSÓB UŻYCIA: Koncentrat rozcieńczyć zimną wodą w proporcjach 5ml. koncentratu na O,5 l wody. Po przygotowaniu w/w preparatu może on być stosowany przy użyciu niskociśnieniowych opryskiwaczy ręcznych/ butelka z atomizerem/ i plecakowych oraz wysokociśnieniowych urządzeń opryskujących które po użyciu i całkowitym zużyciu produktu należy dokładnie przemyć. Po rozcieńczeniu z wodą należy dokonać oprysku maksymalnie do 48 godzin. Gotowy preparat zaleca się stosować bezpośrednio w miejsca występowania os i szerszeni.

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

objętość netto 5ml